Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki eladja...

Van olyan, hogy valaki eladja az ötletét?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy ember, aki eladja a kidolgozott ötletét íróknak párezer forintért. Lenne olyan, aki ezt meg is venné?

2018. okt. 10. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Szia!


Biztosan volt már rá példa. Hogy meg is vennék? jó kérdés... ha jól tudod marketingelni az ötleted, akkor talán. Attól függ, hova tennéd ki az ötleteid. Mert ízelítő kellene belőle, látatlanban senki nem szeret fizetni.

2018. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak azért mert magam is írogatok, de úgy tudom, hogy a kiadásért fizetni kell, szóval ezt buktam. Na és azt se vágom, hogy mennyi a korhatár.
2018. okt. 10. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

hát ez nem ilyen egyszerű, de igen lehetséges


én pl játékfejlesztéssel foglalkozom és annak van az az ága ugye, hogy történetet kell írni, vagy karakterről, eseményről, bármiről valamit összedobni


mivel rengetegen ingyen is megcsinálják így kicsi az esélye, hogy vásárolni kellene bárkitől


viszont ha van egy befutott, ismert ember akinek jó történetei vannak, talán őt felkérném, hogy írjon meg nekem egy kiforrott világot az elképzeléseim alapján

így eltudom képzelni, de hogy egy ismeretlennek, főleg tapasztalatlan fiatalnak ezért fizetni, arra nagyon kicsi az esély

ingyen is több ezer embert megtudok ezzel keresni

2018. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!