Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Sára névről?

Mi a véleményetek a Sára névről?

Figyelt kérdés
Én kifejezetten utálom...

2018. okt. 10. 22:15
 1/7 A kérdező kommentje:
... Mert így hívnak engem is
2018. okt. 11. 17:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem uncsi név; meg olyan "kopott", pórias, öreges. Meg pl nem tom, egy ilyen szegény öreg néni jut róla eszembe. Aki egy nagyon régi kis porladós falu házikóban lakik. Nekem kicsit olyan "nyomott hangulatú" ez a név. És bocsi , akinek tetszik, nem akarok megbántani senkit, mindenkit szeretek!!
2018. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem aranyos, kedves név.
2018. okt. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

1.: Igen, pont ezért utálom nagyon öreges, régies és a mamámat is így hívják. Bár szerencsére a becézése sokat fiatalít, mint pl.: Sári, Saci

2.: Köszönöm, anyukám is ezt gondolja, ezért adta nekem ezt a nevet. Neki már gyerekkorában is a Sára volt a kedvenc neve, de nem szeretném elmondani neki hogy utálom mert biztosan megbántanám.

2018. okt. 12. 13:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pedig nagyon tetszik. Egyszerre komoly és nőies, de egy kislánynak sem öreges. Az egyik kedvenc női nevem.

Hidd el, én Júlia vagyok. Mindenki áradozik róla, hogy mennyire gyönyörű, és “romantikus” nevem van... hát, én nem így gondolom. 😅

Ki tudok futni a világegyetemből a Julcsi, Julika, Juliska, Julcsa becézésektől, ehhez képest a Sári vagy a Saci ezerszer jobb.

2018. okt. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyönyörű neved van, a jelentése is nagyon szép.
2018. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ezek a szavak jól estek.

Az egyik nagyon jó barátnőmet is Júliának hívják, ezért nekem tetszik. Valóban olyan romantikus és nyugtató hangzása van. :)

2018. okt. 12. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!