Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyógyszertár semmilyen esetben...

Gyógyszertár semmilyen esetben sem veheti vissza a kiadott "gyógyszert"?

Figyelt kérdés

Sajnos mivel nem értem rá, én nem tudtam menni a gyógyszertárba, és mondhatni rossz szer lett kiváltva.


5% minoxidil oldatot írt fel nekem az orvos hajhullásra, de előtte még a regain-t is, de ezt felülírta az előbb említett mert nekem ez túl drága lett volna az 1 havi adag.


Majd a gyógyszertárban a regaint adták ki, mivel nincs a minixodil, de ezt már rég nem volt alkalmas számomra.

És 20mg/ml ami talán arra utal hogy 2% os, és így végkép nem jó.


Vissza mentem hogy vissza váltsam, és mondta hogy nem lehet, mert hogy ami valóban kell nincs, ezért kiadta azt ami már rég nem kell nekem. De ő kiadta és marad is nálam.

Kérdésem hogy ilyenkor mondhatni nem azt adta ki ami kell nekem, nem lehet visszaváltani?


Hogy van ez? Ha meg vissza kéne vennie mi a teendő? Megint menjek hiába hogy elmondja ezt adtam ki mert csak ez volt.

(jelenlegi nincs gyógyszertárakban, de ezt az orvos is mondta, de érdeklődve körbe lettek járva hogy hátha, de a hátha helyett adták ami nem kell)



2018. okt. 11. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszert sehol nem vesznek vissza. De ha a felírt helyett a patikus olyat adott, amiről tudta, hogy nem jó neked, keresd fel a patika vezetőjét és tegyél panaszt, mert ez így átverés. Ha nem veszi vissza, mondd azt, hogy feljelented, mert átvertek.
2018. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oké köszi.

Benu-ból lett véve. Személyesen most, vagy még nem akarok "balhézni" ott.

Jó ha a weboldalukon írok?

Mert van ott olyan hogy - Gyógyszerész válaszol

És írja hogy - Írja le kérdését, panaszát.

2018. okt. 11. 14:19
 3/6 A kérdező kommentje:
És hogyan tudok panaszt tenni? Vagy a vezetőt hogy találom meg? hogyan tudok kommunikálni vele?
2018. okt. 17. 20:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd, ha a patikus nem a megfelelő gyógyszert akarja kiadni neked, akkor NEM KELL ÁTVENNI! Nyilván az töketlenkedte el, akit elszalajtottál magad helyett. Nem kellett volna átvegye. Máskor te magad menj a patikába, és ne vedd át a helyettesítő készítményt!

Ennyi!

2018. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ez oké, de egy 10 ezres árért nem mindegy.
2018. okt. 18. 11:08
 6/6 anonim válasza:
Ha a patikában adták ki rosszul mindenképpen oda menj vissza! Mond el a problémádat és ők vissza tudják majd keresni!! A vényeket 5 évig meg kell őrizniük.
2018. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!