Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen e-cigit vegyek?

Milyen e-cigit vegyek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy több ilyen kérdés is van de mindenhol mást és mást írnak, nyilván ember függő kinek melyik jó.

Normál cigiről szeretnék átállni, viszonylag sokat szívok el. Ezt szeretném pótolni. Próbáltam már olyan e-cigit amit nem is éreztem és füstje se volt, és ennek az ellenkezőjét is. Olyat szeretnék ami valamivel nagyobb teljesítményű, megbízható és nem kerül 30 - 40 ezerbe. Nagyjából 15-20 ezret tudok rá szánni. Előre is köszönöm a segítséget.



2018. okt. 11. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Eleaf iStick Pico - mod


Kanger subtank mini - tank


Sony 18650 vtc5 vagy vtc6 - akksinak


Subtank mini elèg univerzális, tudod használni egyből tüdős porlasztóval max 25wattig, hogy ne forrósodjonaz akku , vagy szájból tüdőbe, de van hozzá RBA fej is, ami szerintem a legegyszerűbb az RBA-k között. nem kell mindig porlasztót venni, csak huzal, vatta kell ès magad felújítod amikor kell, ráadásul kb 2-3 porlasztó árából megvan az 1 èvre a vatta ès a huzal.


Nekem a fenti szett van 3 ève. Ha tetszik valami új kipróbálom, de mindig ehhez tèrek vissza.


Egyszerű, viszonylag pici, nagy kapacitással.


Smok, joyetech, ijoy részemről kerülendő kategória - tapasztalatból.


Kínából rendelve biztosan kijön a fenti árból, de magyar nyelvű oldalakon is körülnézhetsz. A tank ha eredeti kb 11-14000ft között van, a mod 10-15000ft között, az akksi kb 3000ft.

A tank Liquidhall-on elfogyott, ott volt 12.000ft körül. Az ilyen 7000körüli ár általában klón.

Ha kínai oldalon nézel körül pl fasttech, akkor cca 22$ azaz 6000párszáz a tank, a mod kb 30$ azaz olyan 9000ft, akkut innen ne rendelj, mert nem biztos hogy jó lesz. A tank és a mod ha Kínából jön akkor ne legyen 1 csomagban, mert vámolhatnak. Továbbá a Kínából jövő cuccok 3-5 hét mire megérkezik.

2018. okt. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!