Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol aludjak, ha nem merek...

Hol aludjak, ha nem merek bemenni a hálóba, mert ott repkedett egy poloska, én kiszaladtam, és mostmár nem tudom hol van, és nem merek bemenni?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam légycsapóval bemenni, de hallottam egy kis hangot, és nagyon megijedtem, de nem láttam semmit, és mostmár nem tudom hol van, és félek ha bemegyek ott lesz mellettem a falon. :(((

2018. okt. 13. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy te?
2018. okt. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nappaliba kanapén
2018. okt. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az valami degenerált poloska lehetett, ugyanis egy normális poloskának nincsenek szárnyai, ergo nem repül.
2018. okt. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3:

te láttál már poloskát?

GOOGLE > Poloska

2018. okt. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, hol aludtál? A házban? Szőnyegen vagy széken? Talán egy kanapén? Mikor velem történt ilyen, én egy hotelben aludtam és az este nyitva hagytam az ablakot. Reggel mikor hazamentem, már nem volt ott.
2018. okt. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 de úgy több is bejöhet. :O. Egyébként a nappaliban aludtam a szőnyegen. :P
2018. okt. 14. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!