Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A házastársam khr listán van....

A házastársam khr listán van. Úgy vennék fel hitelt, hogy ő nem szerepel sehogy a hitel felvételben, más az adóstárs. Szükséges e a vagyonszerzödés, hogy a megvásárolandó ingatlan csak az én tulajdonomban Legyen?

Figyelt kérdés
2018. okt. 15. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom, válás esetén a házasság előtt szerzett tárgyak, értékek nem számítanak bele a közösbe. Itt az új lakásban együtt éltek, fizetitek a rezsit, törlesztőt, kaját, szórakozást, nem tudod bizonyítani hogy csak te fizeted a hitelt. Szerződést mindenképp javasolnám, még ha rosszul is esik párodnak.
2018. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kérdésem inkább az lenne, hogy megkaphatom-e a hitelt szerződés nélkül?
2018. okt. 15. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom vizsgáljak a házastárs jövedelmét/előéletét. De ha van lezes és esetleg nagyobb értékű fedezet, sztem kivitelezhető. Az se mind1 mennyi hitel lenne.
2018. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!