Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom ki nyitni a...

Hogyan tudom ki nyitni a harmadik szememet?

Figyelt kérdés
Tudom ez hülyeség de én ki akarom nyitni és ha esetleg látok szellemeket is akkor segíteni akarok nekik na most jön az hogy tudom ez hülyeség meg minden igen örültségnek hangzik de ez az igazság segíteni szeretnénk nekik de ehhez ki kéne nyitnom a harmadik szememet hogyan nyissam ki?

#Harmadik.szem
2018. okt. 15. 20:25
 1/6 grafno ***** válasza:
Szerintem nem a szemtol fugg. Eselytelen neked. Ebbe születni kell.
2018. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Majd ha az első kettőt sikerül felnyitni, rájössz hogy mekkora hülyeségeket beszélsz.

Nem létezik ilyesmi, csak egy lehúzó módszer a hiszékeny embereknek, ahol a kuruzsló nagy hókusz-pókusszal párt tízezresért szívesen kinyitja a nem létező harmadik szemet a páciens szubjektív érzéseire hagyatkozva, tehát aki elhiszi hogy a semmiből bármi is történik és bemeséli magának a nem létező dolgot, már át is verhető egy ilyennel.

2018. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor magyarázatok meg h az egyik oszimnak h sikerült kinyitnia? otthon?
2018. okt. 15. 20:32
 4/6 anonim válasza:
46%
A harmadik szem igen is létezik.Nem kell rá születni.Gyerekkorban mindenkinek nyitva van.Érdekes hogy a gyerekek akkor mind egytől egyig bolondok hogy kitalált barátaik vannak akiket csak ők látnak...Érdekes...Ugyan miért lenne szüksége egy kisgyermeknek kitalált barátokra amikor már gyerekkorban rengeteg barátjuk van???Amiket ők látnak azok más dimenzióbeli entitások.A manók tündérek és koboldok is léteznek csak nem ezen a síkon amelyiken mi vagyunk hanem egy másikban és EZT érzékelik a gyerekek..A harmadik szem felnyitása lehetséges bárki számára.A kérdezőnek üzenem hogy hagyjon fel a fluorid tartalmú fogkrémmel mert az nagyon negatívan hat a harmadik szemre.Oregánó olaj jó még rá.Illetve a mágnes.Kis gomb alakú mágnest napi 10 percre ragassz a homlokodra a harmadik szem helyére ahol az indiaiak a pöttyöt festik,na pont oda.A mágnes aktiválja egy idő után a harmadik szemet és ahova felhelyezed ott lúgosítás fog létrejönni ami elvileg segít a mésztelenítésben.Ezt mind olvastam.Nem tudom hogy igaz e ezért az információ hitelességét nem tudom megerősíteni.Egyel viszont számolj..Elhunyt emberek szellemét láthatod egész nap még este is a szobádban amikor lefeküdni készülsz és van hogy egy autóbaleset után mutatja magát és a baleset utáni sérüléseivel.Ezen kívül rossz szellemek is megtalálhatnak akik egész nap követnek és megállás nélkül beszélnek hozzád..Szerintem nem tudod milyen erőkkel akarsz játszani..
2018. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Most nézem hogy még te is gyerek vagy...Danika a neved meg az egyik oszimnak hogy sikerült..Szerintem hanyagold ezt a harmadik szemes dolgot...
2018. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti nem vokh kis gyerek😒😒😒 15 vokh oksa?
2018. nov. 8. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!