Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A BTS tagok közül valaki meleg?

A BTS tagok közül valaki meleg?

Figyelt kérdés

Igen tudom,sok ilyen kérdés van,de egyszerűn annyira összezavarnak ezek a fiúk,de nemcsak Ők,a K-pop fiúbandák mind olyan furcsán viselkednek,tudom,hogy más kultúra és valamilyen szinten meg is játsszák,de akkor is...Olyan mintha kettős személyiséggel rendelkeznének,néha úgy viselkednek mint a melegek,máskor pedig egy normális heteró férfiként.

Nekem személy szerint Jimin és Hobi a legfurcsábbak,de a többi tagnak is vannak érdekes dolgaik,mondjuk sok oldalon olvastam,hogy Taetae-ről azok a pletykák járják meleg,aztán ahogy Jungkook néz néha Jiminre,ott van még persze még Suga is azzal a Japán magazinos interjúval...

Tudom,hogy biztosan senki sem tudhatja,csak is Ők,de azért kíváncsi volnék a Ti véleményetekre is.

És kérlek szépen shipperek kíméljetek !



2018. okt. 15. 23:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzáfűznék,ezzel nincs szándékomban egy embert sem megbántani !
2018. okt. 15. 23:56
 2/66 anonim ***** válasza:
17%

Hogy is néznek ki?

Szerintem tudod te a kérdésedre a választ.

2018. okt. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
74%
#2 És te hogy nézel ki?
2018. okt. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
28%

Igényes hajviselet és kultúrált viselkedés jellemző rám :)

Nem utálom őket,nehogy azt hidd,csak nagyon vicces mikor áradoznak a kpopper kislányok hogy ezek az igazi férfiak :)

2018. okt. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:

#2 válaszoló,ha valami nem tetszik tartsd meg magadnak,és ne itt kezdd el lehordani Őket,vagy adsz egy normális a kérdésre,vagy figyelembe se vedd,ennyit erről.

Annyit még hozzá tennék,hogy nemcsak "kislányok",hanem felnőtt emberek is követik a BTS,és szerintem többet elértek már az életben,mint Te !

2018. okt. 16. 08:57
 6/66 A kérdező kommentje:
Normális választ*
2018. okt. 16. 08:58
 7/66 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint a srácok nem melegek.(habár Yoongi-ban nem vagyok biztos,úgy hallottam/olvastam ő biszex,de amíg ezt nem erősíti meg,így ezen nem is agyalok. Hobi tuti nem meleg,3 évig volt barátnője.)

Mindőjüknek van jövőképe,családdal,feleséggel, és gyerkőcökkel.

Sokan azért gondolják őket melegnek, mert abszolút nem ismerik a KPOP jellemzőit,nem ismerik az ázsiai kultúrát.De ez gondolom nem is érdekli ezeket az embereket,egyszerűbb b*zizni,mint utánanézni konkrét dolgoknak.

Ja, és nem tinilány vagyok(ezt a fikázóknak írom), hanem felnőtt,és imádom a BTS-t.(is)

2018. okt. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz hogy nagyon közel allnak egymashoz es ez par embernek mashogy nezhet ki. Tudomasom szerint egyikük sem meleg de tamogatjak az LGBTQ+ embereket. Főleg Namjoon, pár interjúban említette is hogy egyiküknek sincs barátnője se barátja szóval tenyleg nem tudni. Szerintem nem melegek de ki tudja. Eddig mindig barátnőkről kerdezgettek őket es valaszoltak h milyen kepzelnek el az idealisat szóval sztem heterok.

Suga valamilyen szinten utalta arra mar parszor hogy esetleg panszexuális.

2018. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális válaszokat !

Véleményem szerint azzal,hogy támogassák az LGBT+ közösséget több olyan rajongót is szereznek akik ebbe belesorolhatók,másrészt sok oldalon olvastam,hallottam is,hogy ez a munkájuk része,meg persze ezzel feltüzelik a shipper lányokat,engem személy szerint inkább idegesít.

2018. okt. 16. 15:02
 10/66 anonim ***** válasza:
88%

Kettes, jó lenne ha nem lennél idióta és nem külső alapján ítélnél.

(Én se vagyok se kislány, se tini.)

2018. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!