Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy fiuval jartam 7evig. En...

Natkocska kérdése:

Egy fiuval jartam 7evig. En voltam a kapcsolatban aki mindent meg tett a masikert.3 honapja apukam meg halt a fium meg dobott ra ket napra. Meg se kerdezte hogy vagyok semit sem. Nagyon meg bantott ezel es mondta is hogy tugy Mit csinajak?

Figyelt kérdés
Varjak ra hatha visza jon vagy lepjek tovab mert nem erdemel meg?
2018. okt. 17. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemel meg. Aki ilyen nehéz helyzetbe magadra hagy 7ev után az egy szemét. Ha nem szeret akkor nem nem most szeretett ki belőled, vagy várhatott volna 1 hónapot.

Mocskos dolog ennyi év után magára hagyni valakit ilyen tragédiánál!!!

2018. okt. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Kár volt rápazarolni a 7 évet. Lépj tovább, és olyan pasit keress, aki nem használ így ki, hanem igazán szeret.

2018. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem Apukáért. Ez, ami ebből a fiúból hiányzott, a részvét, az együttérzés. Ha kigyógyultál ebből a nehéz időszakból, amiben vagy, biztos találsz egy olyan embert, aki képes a másokkal együttérezni, képes jóban-rosszban együtt lenni.
2018. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!