Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy gyerek nagyon idegesítő,...

Egy gyerek nagyon idegesítő, többi lent?

Figyelt kérdés
Egy gyerek az osztályomba nagyon idegesítő,nem tud békén hagnyi,akár mondom hogy áljon le,akár nem,nem fog leálni,sokkal erősseb vagyok,igy nem vágom pofán,mit tegyek? Nincs kb semmit ötletem,és nagyon idegesítő...
2018. okt. 17. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember a neki szentelt figyelemből táplálkozik, és azért generálja a többi zavaró dolgot hogy újra és újra figyelmet kapjon. Határozottan ignorálni kell, megállni minden reagálást felé. Ez nyilván nem könnyű, főleg összezárva vele nap mint nap, de ha más nem vezet eredményre, akkor marad az, hogy le kell szarni amit produkál. Vagy finoman vágd pofán.
2018. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csatrad ***** válasza:

ne vagd pofan, en ezt tettem. korhazba kerult es 2 het utan atment masik suliba. kb 1 honapra ra veletlen meglattam az utcan es a bal szemet eltakarta, soha tobbe nem lattam es nem is fogom szentem, de elhiheted, hogy se nem szandekom nem volt es szentem azert ezt nem erdemelte.

mindettol eltekintve hatarozottan hatasos modszer.

2018. okt. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!