Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Animések! Tudnatok mondani...

Animések! Tudnatok mondani Budapesten olyan boltot, ahol tudok parókát venni? Tehát nem a sima paróka, hanem azt ami jobban hasonlít az animekarakterekre.

Figyelt kérdés

2018. okt. 18. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondoconon találsz. Egyes árusok csak a rendezvényen árulnak parókát korlátozott mennyiségben, de karakterparókát nem biztos hogy találsz.

Egyébként nem sok olyan üzlet van, ahol jó vagy legalábbis elfogatható minőségű parókákat árulnak. A legideálisabb (ár szempontjából), ha szétnézel néhány animés és parókás adásvételi csoportban, mert a választék nagy és még sokan lehetőséget is biztosítanak arra, hogy megnézd és felpróbáld a kiszemelt parókát megvásárlás előtt. Másik opció a csoportos rendelés, amennyiben nincs lehetőséged egymagad rendelni.

2018. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de én még mondocon előtt szeretnék venni egyet. És a neten, se talaltam egy boltot, se ami megfelelne :c
2018. okt. 18. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy ilyen parókát hol lehet venni, de az is egy lehetőség, hogy normál parókát amit találsz azt alakítod át. (Festés, vágás, hullámosítás, stb.) Sokan csinálják így.
2018. okt. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Cosplay parókát ebayről érdemes rendelni, vagy ahogy előttem mondták parókás csoportokból. Ezek általában olcsóbbak, mint a rendes paróka, úgyhogy az átalakítást picit húzósnak találnám személy szerint. Egész őszintén szerintem későn kezdtél el itt keresgélni, egy pareszos csoportban talán találsz még olyat akinek van conos átvétellel eladó parókája (és még olyan is, ami neked kell), de nem sok esély látok rá :(
2018. okt. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. okt. 20. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!