Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet könnyen leszokni a...

EmoG kérdése:

Hogy lehet könnyen leszokni a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy az elektromos cigaretta nem megoldás, valamilyen más módszert tudnátok ajánlani?

2018. okt. 18. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell rágyújtani.


(De, ilyen egyszerű. Már ha tényleg abba akarod hagyni. Ha csak szeretnéd, de... akkor nem fog menni.)

2018. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, az első jól írja.

Természetesen irtóra nagy tud lenni a késztetés, alapos elszántság kell hozzá, az, hogy utáld meg még a szagát is, meg olyanokat kell mondanod magadban, hogy - A teheneknek nincs eszük, Szarvasmarhák, de ha szívniuk kellene a cigarettafüstöt, akkor mind tiltakozna, mert érzik, hogy szörnyen rossz, de az ember, akinek esze is van, az mégis szívja. -

Jobb, ha eleve keresel valami segítséget, tapaszt, nikotinos rágót, stb...

A legjobb módszer, ha meg tudod állni, hogy rendszeres időnként csökkented a napi darabszámot, hetente eggyel kevesebbet szívsz és ha tíz, vagy öt alá érsz, akkor vagy elkezded a tapaszt, vagy csak simán abbahagyod. A bevitt dózis, amit megszokik a szervezet, azok növelik a hiányérzetet, az adag függvényében.

Az első három, négy nap a legnehezebb, meg még egy hónapig vannak néha rohamok, de utána már meg lehet könnyebben állni, hogy ne gyújts rá .

2018. okt. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem vasárnap lesz 3 hete higy nem gyújtottam.rá, az 1-3 nap kegyetlen volt idegbeteg voltam, nem tudtam aludni! mostmár sokkal jobb, de vannak napok mikor nagyon kívánom, de ez elmúlik, rengeteg vizet iszom, az sokat segít!
2018. okt. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!