Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Autó immun betegségben meglehe...

Autó immun betegségben meglehet halni?

Figyelt kérdés

Üdv. Colitis Ulcerosám van.

Nos, amikor megtudtam, az orvostól kérdeztem ,ha nem szeretnék gyógyszerrel élni, mennyi idő mig meghalok stb , nevetett egyet, majd mondta, nem kell aggódni, gyógyszerrel kordában lehet tartani.(Autó immun alapján lett ez a betegségem.


Úgy tudom ,hogy ez lehet halálos , mert ezért a gyomor (vastagbél) egy idő után "használhatatlan "lesz és műteni kell. De én nem szeretnék élni a műtéttel ha ne adj isten a gyógyszer nem válna be .(Most kapok új gyógyszert, ami az immunrendszerem gyengíti kisrészt majd.)


2018. okt. 19. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen meg lehet. Párom édesanyja egy nagyon ritka autoimmun betegségbe halt bele. Az ő betegségére nem volt gyógyszer. Az én édesanyám is autoimmun beteg, de ő egy szerencsésebb stádiumban van, még hosszú ideig élhet az orvosai szerint.
2018. okt. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyar nevén fekélyes vastagbélgyulladás. Ha fekélye van vkinek, és nem kezelik, akkor biztosan meg fog halni vérmérgezésben. Szóval igen, meg lehet halni, de ez nagyon csúnya halál ahhoz képest, hogy ezt azért lehetne kezelni
2018. okt. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább meghalsz kínok közt, mint egy műtét? Ráadásul altatásban. Mi ebben a logika?
2018. okt. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!