Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régóta keresek egy könyvet....

Eliszia26 kérdése:

Régóta keresek egy könyvet. Esetleg felismered csak a történetek alapján?

Figyelt kérdés

Ezt a könyvet kb. 10 éve olvashattam. Azóta is emlékszem belőle részletekre ,de sajnos se az írót se a könyv címét nem tudom. Elég elvont megbotránkoztató történetek vannak benne. Maga a történetek nem túl hosszúak. Több történetek találhatóak meg benne.


Volt egy emberi élő állatkert. Ahová önkénteseket zártak be és lehetett őket látogatni. Aztán azt vizsgálták hogyan hat ez rájuk. Egy család életét szerették volna szimulálni. Ezek az emberek csak ott ismerték meg egymást. Volt apa,anya és kettő gyerek.

A másik történetben egy férfiről szól aki saját magát szerette. De annyira ,hogy nem volt képes mással szexuális kapcsolatot létesíteni. Egyszer valamiért megharagudott magára és levágta saját férfiasságát.

A következőben egy művész volt. Aki szobrokat készített ,de emberi végtagokból.


Többre nem emlékszem. Lehet volt benne több történet is. Tudom elég kevés az infó ,meg elég elvont történetek ezek,de abban reménykedem valaki ennyiből is felismeri. Köszönöm!



2018. okt. 20. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Írd ki moly.hu-ra az "itt van a nyelvem hegyén" zónába a kérdést. Ott nagyobb eséllyel tudják.
2018. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!