Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kéne tudnom a kocsikról?

Mit kéne tudnom a kocsikról?

Figyelt kérdés

Érdekelnek a máskák, de nem apámmal élek és nagyon zavar, hogy a fiú haverjaim annyira értenek a kocsikhoz én meg semmit sem tudok róluk. Legalább az érdekelne, hogy melyikek a jó kocsik és ezt miből tudhatom. A márkanevek mennek, de azt, hogy honnan tudtok ti fiúk ennyi mindent a kocsiról, hogy melyik a jó...na azt nem.

Szerintem az ilyet is kéne tanítani suliban, meg hogy hogy kell kicsrélni a gumit, akár a biciklinél. Szóval az ilyen alapokat :/



2018. okt. 21. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi érdekel azon belül? Olvasgass utána, nézz videókat. Én például szeretem Vályi István műsorait, aki jelenleg a speedzone-nál van, meg esetleg a laptiming-et, abba is sok információ elhangzik, itt több márkát és típust hasonlítanak össze, sokat lehet itt is tanulni. Ha meg elhangzik valami szó, amit nem értel, vagy felkeltette a figyelmedet, akkor utánnaolvasol. Én is így szoktam tenni. A kocsiról meg hogy jó-e vagy nem, azt nem feltétlenül a márkája dönti el.

A szerelgetésekről is vannak videók fent. Kerékpárszerelésnél esetleg ajánlanám neked a KerékpárGuru csatornáját.

Én is hobby-ból szerelgetek, nem olyan bonyolult dolgok. Kerékpárnál egy gumicsere az kb 2 csavar. Raktam már át kerékpár alkatrészeket egyik vázból a másikba. Csak hozzáállás kérdése. Nem az a kérdés, hogy meg tudod-e csinálni, hanem hogy mennyi idő alatt? Sok mindenre képes az ember, csak aki gyakorlott, nap mint nap ezt csinálja, az pár óra alatt meg lett volna vele, nekem meg kellett hozzá több óra (itt gondolok például a speciális dolgokra is, mert hajtókar leszedőm nem volt, ez is hozzájárult a többlet időhöz, de végül kölcsönkértem egyet, csapágylehúzóval nem adta magát). A váltó beállításáról meg a KerékpárGuru videója sokat segített :D

2018. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!