Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyetem (fogorvostudományi...

Egyetem (fogorvostudományi kar) után megéri-e beállni 1-2 évre katonának? Mik az előnyei és mik a hátrányai? 18/L

Figyelt kérdés

2018. okt. 23. 00:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Basszus bocsi, *F!!:D
2018. okt. 23. 00:07
 2/9 anonim válasza:
Fogorvosnak tanulsz?
2018. okt. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hahahahahahaha
2018. okt. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Három évet kell aláírnod (tiszteknek 5 évet)
2018. okt. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es lepontozását nem értem. Tényszerű válasz.

Egy-két évre nem tud katona lenni, mert vagy három évet kell vállalni, vagy ötöt. Az utóbbi nem érinti, mert nem katonai főiskolára jár, de a három év igen.

2018. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, fogorvosira készülök.

Köszi az infót!

Előnyeiről/hátrányairól tudnátok írni?

2018. okt. 23. 19:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem hogy a kettőnek mi a fa.. köze van egymáshoz?
2018. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

két dolog: mivel csak egy-két évben gondolkodsz, minden további szó felesleges. Három év a legkevesebb.

A másik: Semmiféle támpontott nem adsz, hogy milyen szempontból vzigáljuk a kérdést.

Az egyetem felé nincs smmi kötelezettséged, vagy sz állam felé?

Azonnal elkanyafodhatsz más pálya fdlé?

Mit vársz a katonai kiképzéstől?

Annyi bizonyos, ha nem kezdesz dl azonnal a pályán mozogni, sokkal nehezebb lesz a dolgod.

Három éve megszerzett diploma, zéró gyykorlat az elhelyezkedésnél előnyöy dzerinted?

A kérdésfdlvetés alapján inkább tűnsz unstkozó tizenévesnek, mint egyetemistának.

2018. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor lehet talán némi értelme, ha végzett fogorvosként, katonaorvosnak jelentkezel. Bizonyára örömmel fölvesznek, de szakmailag gyakorlatilag vesztőhely lenne, komoly kihívás és tapasztalatszerzés nélkül, és töredéknyi juttatással a hazai fogorvosi szakmában megkereshető pénzekhez képest.
2018. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!