Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megjelölöm kéretlenként a...

Ha megjelölöm kéretlenként a beszélgetést, akkor neki is törlődik? Facebook

Figyelt kérdés

2018. okt. 23. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem sért szabályt, nem fogják törölni. Ha spamnek jelölsz egy ismerőssel való beszélgetést, legfeljebb azt érhetnéd el vele - ami itt logikus - hogy ha spammernek van jelentve akkor a rendszer letiltja az üzenetküldési funkciót. Ami egy alaptalan jelentés esetén nem kis kibäszás, plusz az üzenet ugyanúgy megmarad. Arról nem beszélve, hogy ha te olyan tartalmat próbálsz eltüntetni ami téged kompromittál, akkor arról az elküldést követő másodpercben lekéstél. Képernyő-mentés, kimásolás, másolatkészítés mind olyan lehetőség ami azonnal egy független harmadik helyen tárolja az elküldött tartalmat, amire te semmilyen módon nem leszel hatással. A jelentgetés így értelmetlen.
2018. okt. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem volt ismerősöm soha. Talán csak nekem törölték, mert eltűnt a beszélgetés. Én nem kértem hogy írjon. Letiltottam őt, aztán jelöltem meg kéretlenként. Írtam neki hogy nem akarok ismerkedni, mégis irkált nekem, sőt kérte hogy képeket küldjek neki, utálom ha ezt kérik. Na de mindeg
2018. okt. 23. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!