Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki tud rövidfi...

Van itt olyan, aki tud rövidfilmet rendezni?

Figyelt kérdés

Van néhány forgatókönyvem rövidfilmekre. Ezeket szeretném megfilmesíteni, csak annyi a baj, hogy nincsenek filmes ismerőseim. Nem akarom csak úgy küldözgetni az irományaimat egyik-másik mondvacsinált rendezőnek, mert némelyik ilyen nagy rendező azt sem tudja a filmről, hogy eszik vagy isszák, tehát sok az önjelölt nagyokos. Amilyen szerencsém van néha, nyilván valami ilyet fognék ki, és azt nem akarom.

Már írtam egy bejegyzést a halivud.hu-ra, de egyelőre nem válaszoltak rá. Valószínűleg elég alacsony látogatottsága van annak az oldalnak, vagy csak a sok önjelölt sztárszakértőnek köszönhetően felhígult a mezőny, és a félprofi és a haladó filmkészítők, rendezők, producerek, forgatókönyvírók, színészek, egyebek nem igazán ott keresnek maguknak stábot.

Szóval az a helyzet, hogy szeretném viszontlátni az írásaimat rövidfilmek formájában, csak azt nem tudom, hogy hogyan álljak neki. Nagyobb stúdiókhoz egyelőre nem fordulnék, mert talán kellene nekik egy-két forgatókönyvem, de engem személy szerint talán le se sz@rnának, tehát talán egy nagy rakás sz@rt csinálnának egyik-másik forgatókönyvemből, és nem tudnék mit tenni ellene, mert már sz@rért-húgyért megvették tőlem. Az csak végső esetben.

Ha van itt olyan, aki ismer egy jó kis stábot, akár amatőröket is, csak jók legyenek, az nyugodtan írjon nekem.

Gyűlölködők kíméljenek!

Hülyék kíméljenek!

Szidalmazók kíméljenek!



2018. okt. 24. 19:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!