Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El szeretnek itthonrol szokni....

El szeretnek itthonrol szokni. Szerintetek hagyjak levelet, hogy miert mentem el, vagy hagyjam, hogy rajojjenek ok?

Figyelt kérdés
A szuleim egy olyan iskolaba eroltetnek,ahova nem szeretek jarni. Azt mondjak amikor itthon vagyok mert beteg vagyok,hogy itt rontom el a jovomet,meg hogy semmi nem lesz belolem. Lelkiekben terrorban tartanak,fenyegetnek. Valami masik megoldast tudnatok javasolni? Beszelni mar probaltam veluk,nem valt be.
2018. okt. 24. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:

És ha elszöksz hova szoksz? Utcán fogsz aludni vagy valamelyik barátodnál meghúzod magad pár napig?

Egyébként hülyeség elszokni, azzal nincs megoldva semmi . Ha nem vagy 18 akkor a rendőrök haza is visznek, ha anyudek bejelentik h elmentél. Ha elmúltál akkor meg menj dolgozni és nem kell elszokni hanem szépen el lehet költozni otthonról.

De valószínűleg kiskorú vagy meg ... csak újabb veszekedés lesz belőle ha elmész, próbálj inkább beszelni velük.

Miért nem szeretnél abba az iskolába járni? És ok miért akarják annyira ?

Ha megtudod magyarázni nekik , akkor biztos átgondolják az iskola dolgot , de ha te azért akarsz másik iskolába menni mert barátok ismerősök stb több van akkor jo hogy nem támogatják.

Nem biztos hogy rosszat akarnak , lehet túl sokszor vagy beteg , talán akkor is amikor nem vagy ..... mivel tudnak fenyegetni ?

2018. okt. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Intezetbe raknak,elveszik az osszes cuccom. Azert nem akarok oda jarni mert eros iskola,es nem birom. Bacs-Kiskun megye egyik legerosebb iskolaja. Mar tobb mint egy honapja mondom nekik hogy irassanak at,megsem hallgatnak ram. Minden reggel szorongva megyek be iskolaba hogy ne kelljen felelnem. Apam szokott leginkabb ilyeneket mondani,hogy nem lesz belolem semmi. Amugy Budapestre mennek fel,ahol valoszinuleg anyukam befogadna,legalabbis ha minden igaz.
2018. okt. 24. 23:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor nevelőanyukad van? Ha ilyen -rosszul érzed magad miért nem édesanyáddal eltel eddig is?

Ha minden igaz befogad. Ebből én azt szűrőm le hogy nem foglalkozott édesanyád eddig veled, valószínűleg ezután se fog ....

Nem kell félni a feleléstől tanulni kell. Ha tovább tanulni nem fogsz akkor elég ha közepes tanuló vagy . Annyit tudsz tanulni hogy 3-as legyél,és leérettségizz. Az érettségit se fogja senki kérdezni hanyas lett ( csak egyetemnél) munkához csak azt fogják kérdezni hogy van e. Ne görcsölj rá nem kell kitűnő diáknak lenned, ha 2-3as feleletet nem tudsz összehozni akkor másik iskolába se biztos h jobb lenne .

Szerintem nem rossz dolog hogy jó iskolába jársz, ebből látszik hogy érdeki őket a jövőd nem úgy mint egyes szülőket akik leszarjak hova jár vagy hohy jár e érettségire.

2018. okt. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 lehetőség:

1: tanulsz becsülettel, aztán vagy megy az iskola, vagy bukdácsolsz és úgyis eltanácsolnak, ha olyan nagyon menő suli.

2: elköltözöl anyukádhoz, ha úgy érzed, nála jobb helyen lennél. Azért jól gondold át, nehogy cseberből vederbe ess.

2018. okt. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Anyukamnal legfeljebb par napot tolthetnek,de az az ido us eleg lenne. Nem azert akarok megszokni,mert olyan meno,hanem mert senkinek nem mondhatom mar hogy beteg vagyok,vagy akarmi,mivel nem hisznek nekem. Es ezt unom nagyon
2018. okt. 25. 06:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt kellene megoldani hogy anyukádhoz költözöl és onnan jársz egy másik iskolába. Úgy gondolom hogy egy gyereknek nagyobb szüksége van az anyjára mint egy apára. Miért csak pár napot tölthetnél anyukádnál?

Meg még valami: Apukád soha ne ilyet mondjon hogy nem lesz belőled semmi. Hanem olyanokat mondjon hogyan leszel sikeres, hogyan lesz belőled valaki. Nem mindegy. Ugyanis ha azt mondja hogy nem lesz belőled semi, az igencsak azt sugallja hogy ő nem is segít a tanulásban, nem foglalkozik veled.

2018. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A szuleik elvaltak 11 eve,anyukam Budapesten el. En apukammal videken elek,es minden reggel be kell hogy buszozzak,ami plusz faradtsagot okoz nalam. Ma reggel elmentem itthonrol,de csak falun belulre. De holnap reggel lehet hogy tenyleg elmegyek. Ma is ugyanaz volt mint tegnap,csak a szidas,amikor elmentem,akkor meg mar anyukammal uzent hogy nyugodtan hazajohetek. De utana folytatodott. Ezt mar tenyleg nem birom idegileg,egy par napra ki kell kapcsolnom. Koszonom a valaszokat :)

Persze apukamnak hagyok levelet,nehogy megijedjen,es foleg ne hivja a rendoroket.

2018. okt. 25. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!