Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Illik ezen az oldalon angol...

Illik ezen az oldalon angol weboldallal (vagy forrással) válaszolni?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis külföldivel.
2018. okt. 25. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Ez egy magyar oldal, magyar emberekkel, magyarul feltett kérdésekkel. Elvárható a magyar válasz.
2018. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha feltételezhető, hogy megértik, hasznos lesz.
2018. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs magyar forrású válasz, de a kérdésben segít, esetleg a válaszadó megmagyarázza a válasz lényegét is, szerintem teljes elfogadható.


Tipikus példa, mikor megkérdezik hogy hány része van egy sorozatnak vagy mikor kezdődik az új évad. Ez Wikipédián mindig fent van a bejelentések után, viszont az angol nyelvű cikkeket gyakrabban frissítik mint a magyar. Ha én azt mondom hogy szeptember 1-én kezdődik az évad, és belinkelem mellé az angol nyelvű cikket amiben ott van a lista és melléírva hogy "September 1, 2018" - nehogy már ne legyen hasznos válasz.


Nyilván más, ha te egy több oldalas összefüggő tanulmányt vagy mást linkelsz be angolul, de ez még mindig több mint a semmi. És aki még 2018-ban sem beszél legalább angolul, ne érezze már magát felháborodva. Bár, aki 2018-ban a google-t sem képes még mindig használni, az is kemény dió.

2018. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki magyarul kérdez egy magyar oldalon, az nyilván magyar választ vár, nem pedig nagyképű majom választ, hogy mi az hogy 2018-ban nem beszél idegennyelvet.
2018. okt. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hunglish2017 válasza:

Reflektlva az elottem szolokra.


Ha magyar oldalon kerdeznek valamit, de csak angol forrast talalsz, akkor nehogy belinkeld, ne legyel nagykepu majom, ne gazolj a sok igaz MAGYAR lelkebe.


Ennyit a hulye vadmagyar valaszadokrol.


Komolyra forditva. Nyugodtan belinkelheted, ha tobb informaciot nyujt, mint a magyar forrasok. Tudod a diplomamunkajat sem ugy irja az ember, hogy csak magyar forrasokra tamaszkodik.


Es azoknak, akik esetleg megsertodnek: 1990 ota vagyok konzervativ-jobboldali, csak nem olyan elvakult hulye, mint ti.

2023. jan. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már vártam egy libsi vadmagyarozó kommentet, aki azzal fog takarózni, hogy a külföldi oldalakon több információ van, mint magyaron. Ennél az olcsó magyarázatnál én kreatívabbat írtam volna, annál is inkább, mert akkor is angol oldalakat tolnak, amikor ugyanannyi info van egy magyaron, mint egy angolon. Gratulálok az öngyújtásodhoz.
2023. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!