Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A drakemall-on tényleg lehet...

A drakemall-on tényleg lehet nyerni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Lottón is lehet.. Az esélyek hasonlóak
2018. okt. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ebben a kérdésben már jó páran írtak véleményt. Leginkább arról, hogy az amit a youtube-on látsz nevesebb videósoktól az mind szponzorált tartalom boostolt (a többi felhasználótól eltérően beállított nyerési eséllyel rendelkező, garantált nyereményt kapó) fióktól történik.

Az amivel majd te játszol, garantáltan nem lesz ennyire szerencsés.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__..

2018. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Komibeniro válasza:
Átverés én épp ma akartam kiprobalni de arra gondoltam h alj es ha benyeli es ez csak adathalasz oldal? Utana neztem es masok irtak h atveres ki benyeli a penzt mrg ilyenek.
2018. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem adathalász meg nem átverés az oldal. A videósok vernek át, mert nem mondják el hogy szponzorált videót mutatnak be, és az ő fiókjuk eltérő nyerési eséllyel működik, és hogy a reklámért cserébe garantáltan nyereményt kapnak amit egy másik videóban kinyitnak, hogy a sok gyerek elhiggye hogy tényleg lehet nyerni és meg is kapják.


A valóságban viszont olyan kicsik az esélyek hogy szinte soha nem fogsz nyerni. De ez önmagában még nem átverés, hanem ilyen a szerencsejáték: mindig az üzemeltető nyer. A lottó sem átverés, csak irtó kicsik az esélyek. Ezeken a ládanyitó oldalakon is.

2018. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
user.chancesCounter, changeBloggerChances. Elég beszédesek a forráskódból:D
2018. nov. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!