Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy benzinkúton (MOL) lány placcos dolgozik?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, és muszáj kimennem placcra, a lányok közül csak nekem kell kimenni...

Én személy szerint megalázónak tartom, hogy fiatal fiúkhoz, férfiakhoz kell odamennem lány létemre hogy segíthetek-e. Javarészt elküldenek. A többi hogy gázpalackot kell emelgetnem, ha szakad, ha fúj, ki kell mennem. Havat is kellett lapátolnom már. Nem vagyok kényes, csak a véleményetekre lennék kíváncsi. Köszönöm aki ír.


2018. okt. 25. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mik ezekkel a prpoblémáid. A gázpalackok nem olyan nehezek, de ha gyenge vagy, majd belejössz (mi egy benzinkútas Pick-Pack pontot használunk, ahol a csaj annyira gyenge vagy kényes, hogy a 10 kilós kis rendelést sem hajlandó felemelni, nehezen tudok napirendre térni fölötte, én nyilván kilométerekre elviszem, ha kell s én is elég gyönge, lusta nő vagyok, de nem ijedek meg egy kis cipekedéstől, az életben gyakran kell). Én is lapátolok havat, egyszer sarkon levő házban laktam és a fiúk ilyen kis "túl városiak" voltak, akik nem értették, miért nekik kellene, én pedig azon az egy alkalmon nem vitáztam, jobb volt nekem így.

Mi abban a megalázó, hogy felajánlod a segítséged? Ez a munkád, nem? S különben is. Nem a testedet ajánlod fel, legalábbis nem úgy :)

2018. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
A hiba itt KIZÁRÓLAG BENNED van, ilyen hozzáállással igen gáz vagy!
2018. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Egyenjogúság van, nem?

Tehát nő is nyugodtan segíthet férfinak bármiben. Ezen kívül elvégezhet bármilyen munkát, amire férfi képes.

Ezt jelenti az egyenjogúság.


Amilyen munkára fizikailag nem vagy alkalmas, arra meg ne jelentkezz.

2018. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
Azt tudnád kicsit részletezni, hogy lányok közül miért csak neked kell kimenni? A beosztásod ilyen vagy csak "pofára" neked kell menni? Mer ez nagyon nem mindegy.
2018. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia. Az új főnököm (3éve) amikor jött akkor ki kellett mennem. Azt mondja mert én megállom ott a helyem. Volt amikor szerettem, de belefáradtam. Nekem gáz h oda kell futkosnom még a pasikhoz is, a próvavásárlás miatt leginkább. Szóltam neki hogy nem akarok, erre jövő hónapba is beírt. Egyedül velem van úgy hogy váltogat kassza és placc között. Van lottóvizsgám stb, felvett egy csajt kasszába, olyankor placcos vagyok ha vele vagyok,de viszont nekem kell a lottó, tippmixet is a placcos feladatok mellé pluszba. Sokan mondták már hogy ez nem lánynak való feladat, a vásárlók közül, kaptam már megjegyzéseket is hogy miben akarok segíteni, meg hogy a tankolásban nem kell de másban segíthetnék stb. A gázpalackért is "megszólt" egy kommentelő, de amikor már az x-edik palackot veszem le és ha olyan jön beemelni a csomagtartójába.. nem hisztiből, de igazságtalannak érzem ezt az egészet mert mást nem küld ki, pedig rajta múlana a dolog..
2018. okt. 25. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!