Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Mikor lesz A Grace klinika 12. évad szinronosan a Tv-ben?

Már lassan 1hónapja vége a 11.-évadnak

Egyáltalán lesz 12.évad magyarúl?

Keress kérdéseket hasonló témákban: TV, sorozat, Grace klinika

2018. okt. 26. 14:49  Privát üzenet  

A válaszok
Ki tudhatja azt, vagy lesz vagy nem lesz. Engem egyébként hidegen hagy, felirattal néztem több évadot, mivel a TV-sek nem nagyon szaggatták magukat, hogy szinkronizálják, most meg már annyira idegesítenek a szinkronhangok, hogy inkább nem is nézem meg szinkronosan. Nem tudom miért, mert általában nem zavar a váltás, de ennél a sorozatnál valahogy nagyon különböznek a szinkronhangok az eredetitől.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. okt. 26. 17:31 Privát üzenet
2019.jún.12. A primon 23.00-kor

# 2/2Időpont jún. 19. 22:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Grace klinika 8. évad utolsó részét miért nem tudom megnézni sehol?
A Grace klinika hanyadik évad hanyadik részében tűnik fel Lexi Gray?
Grace klinika 2. évad 12. rész legvégén megy egy zene, esetleg le írnátok, hogy mi a címe?
A Grace klinika hanyadik évad, hanyadik részében hordja magával Meredith az anatómiás babáját?
Mikor lesz látható a Grace klinika 9. évad első része feliratosan?
A keddi (2010 júni 1. ) GRACE KLINIKA - 5. évad 18. rész - utolsó zenéjének (a legvégén) mi a címe?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!