Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért furcsálják, és néznek...

Miért furcsálják, és néznek rám ferde szemmel, hogy egyedül élek?

Figyelt kérdés

Úgy értem elmúltam 29F éves.A megtakarított pénzemből + hitel segítségével, vettem egy kis házat egy faluban a munkahelyemtől 28 km-re.


Vágytam már rá,hogy önálló legyek,és 30 éves korom előtt mindenképp el akartam költözni a szülői házból.


És valamiért se a családtagjaim se barátaim/kollégáim nem akarják azt megérteni,hogy oké nincs barátnőm,mennyasszonyom,

feleségem vagy gyerekeim,de attól még szeretnék a magam ura lenni.


Mindenki azt mondta eddig,hogy majd magányos leszel,hogy unatkozni fogsz abban a házban.


Őszintén eddig esélyem sem volt rá,rengeteget dolgozok + ez egy régi ház azért, tehát mindig van mit csinálni rajta.


Ráadásul ez egy sarokteleken van közvetlen szomszédaim nem nagyon vannak így ha akarnék akkor hajnalban is fúrhatnák kalapálhatnák senkit se zavar.


Ez olyan érthetetlen dolog,vagy csak akkor érdemes elköltözni otthonról,ha már kapcsolatban vagyok?



2018. okt. 27. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért foglalkozol ennyire velük?

A te életed, nem?

2018. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha neked így jó, ne törődj azzal, mások mit mondanak.

Majd ha ott lesz az ideje, lesz párod is. Hogyha pedig mégsem, az is a te választásod lesz.

Ne foglalkozz a rosszindulatúakkal, vagy az okoskodókkal.

2018. okt. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem feltétlenül rosszindulat mondatja velük, utsó. Egy családi háznál igencsak elkél a női szem, a női kéz. Ráadásul, aki nem nősül meg, sohasem fogja megtudni, mennyi hibája van... :-))
2018. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jol tetted. ha igy beleszolnak az eletedbe akkor majd azt is megmondjak kivel legyel ha hiszed ha nem ez igy van. jol tetted. igazi ferfi.

30N

2018. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!