Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Motoros ruhát szeretnék...

Bosco0940 kérdése:

Motoros ruhát szeretnék (sportmotorhoz) vásárolni és egy olyan dilemmában vagyok hogy nem tudom hogy milyen márkát válasszak, esetleg ha valakinek van valami tapasztalta vagy ajánlani tudna hogy milyen fajtát tart jobb minőségűnek akkor az leírná?

Figyelt kérdés

#sportmotor #bőrmotorosruha
2018. okt. 27. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd ott,h leírod azt is,h mennyi pénzed van rá. Nem mindegy,h 50e vagy 500e ft...
2018. okt. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
250ig gondolkodom penzileg
2018. okt. 28. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen célra? Bőr vagy cordura?

250-ért már akármilyet is kapsz. Természetesen a "nagy" nevek a jó minőségűek. Alpinestars, Dainese, Berik,stb.A shox saját márkája (shox, six gear) is jó, ráadásul az előbbiektől olcsóbb.

A Mugen Race-t kerüld.Vannak akik dicsérik,de többen szidják. Szétmegy a varrásnál egy hét alatt vagy eséskor stb.

2018. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!