Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért nem mossa tisztára a mosogatógép az edényeket? Tegnap töltöttem fel sóval, átmostam tisztítófolyadékkal, öblítővel is feltöltöttem. A tabletta a tartóból menet közben kiesik és a program végén ott látható szinte egyben a gép alján.

Keress kérdéseket hasonló témákban: piszkosság, edény!

2018. okt. 28. 12:02  Privát üzenet  

A válaszok
Megan964 nevű felhasználó válasza:

Szia!

Nem mintha nagy mosogatógép szakértő lennék, de a volt

melóhelyemen szintén ez volt a probléma, bár ott napi 3x mentek a gépek, és inkább fertőtlenítési céllal.

Viszont: létezik olyan megoldás, hogy házilag lehet készíteni mosogatógépbe való tablettát, ami garantáltan szétesik a mosogatás alatt. Nem nehéz elkészíteni, olcsóbb, és környezetbaráti megoldás.

[link]

[link]

[link]

Csak néhány link a sok közül, a mosogatógép tabletta házilag keresésre. :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. okt. 28. 21:11 Privát üzenet
Szerintem nem melegit a gep. Meleg vizben minden tabletta feloldvad

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. nov. 10. 21:24 Privát üzenet
Megan964 nevű felhasználó válasza:

"Szerintem, nem melegít a gép. Meleg vízben minden tabletta felolvad."

Csak jelzem: Nálunk forró volt a víz, mivel a fertőtlenítés miatt szinte csak ebben az üzemmódban használtuk. Rendszeresen ellenőrizte a karbantartó, nem volt vízköves, ám a mosogató gép tablettái ennek ellenére sem olvadtak fel.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. nov. 12. 01:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy működik a 3 in 1 mosogatógép-tabletta?
Többfunkciós mosogatógép tabletta mellé használtok még külön öblítőt?
Mosogatógép tabletta? A nagy márkák helyett mi jó?
Meddig áll el a mosogatógép tabletta?
Mosogatógépemhez elfogyott az öblítő. Mehet egy program anélkül?
Öblitőszert és sót tartalmazó mosogatógép tabletta mellé kell sót és öblítőt tenni a gépbe?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!