Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy van egy...

Baszokenra kérdése:

Miért van az hogy van egy 50ccm-es robogóm (Név szerint: Yamaha Mint) 60 km/h-ig ki van írva a műszerfal de meg sem közelíti azt?

Figyelt kérdés
Esetleg folytott lenne vagy valami mert amúgy meg van benne erő nem is kevés ráadásul 2 ütemű

2018. okt. 31. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért mert a Yamaha gyárt millió féle robogót, de nem gyárt mindhez külön műszeregységet.
2018. okt. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért mert különböző modellekknek ugyan azok az alkatészeik, robogóknál leginkább az idomok térnek el.


Egyébként ha nem tévedek a Mint az fekvő minarelli. Akkor annak valós 70 a vége.

2018. okt. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"meg sem közelíti azt" - Én ezt úgy értem, hogy közel sem megy annyit. Valószínű van benne fojtás. Nem tudom a Mint-ben hol van, de CDI, variátor, kipufogó, szívócsonkban is lehet fojtás, korlátozás, szűkítés.
2018. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!