Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok kilépni egy...

Hogyan tudok kilépni egy olyan pszichológiai kezelésből amit titkolnak előlem?

Figyelt kérdés

Három éve veszek részt egy számomra ismeretlen pszichológiai kezelésben. Azért írom a számomra ismeretlent mert erről nem kaptam semmi féle tájékoztatást sem szóban sem írásban, de azért annyit sikerült kiderítenem, hogy ezt a kezelést megelőzőleg kb. 10 évig voltam megfigyelés alatt kutatás céljából. Most 26 éves vagyok és szeretnék véget vetni ennek! Viszont semmi kézel fogható nincs a kezemben amivel bármerre is eltudnék indulni. A szüleim meg egyszerűen bele hazudnak a szemembe és letagadják az egészet. A szerződést a szüleim kötötték mivel akkor még kiskorú voltam.

Írtam az etikai bizottságnak de nekik sem tudtam semmi konkrétat írni ezért kértem hogy beszéljenek a szüleimmel de sajnos semmivel nem jutottam előrébb. Szóval teljesen hátra van kötve a kezem. Ti mit tennétek a helyemben? Kivel beszéljek? Vagy hogyan szedhetném elő azt a papírt törvényes úton? Bármilyen értelmes ötletnek örülök!!!


2018. okt. 31. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Rendőrségi feljelentés leleplező nyomozás , írj Drábik Jánosnak pl .
2018. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem "nem titkolt" pszichiátriai kezelésre lenne szüksegéd, mert kifejezett üldözési mániád van!
2018. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

a) jó a történet, megnéznék egy filmet belőle.

vagy

b) a kérdezőnek pszichózisa van, és nem tudja megkülönböztetni a valóságtól a tévképzetet


Mindenesetre egy cselekvőképes felnőtt emberen nem tudnak ilyesmit elvégezni az akarata ellenére. Főleg ilyen összeesküvés-szerű módon az ember tudta nélkül, éveken át. Mert fogja magát, és nem jelenik meg ott, él a betegjogaival, stb. A kérdés nem éri el az "életszerű" szintet.

Ha a kérdés valamelyik résztartalma igaz is, valószínűbb, hogy a kérdező kezelés alatt van tényleg, valószínűleg nem cselekvőképes, így nem tud jogokat sem érvényesíteni, és b) - paranoiás.

Ha semmi nem igaz, és komoly a kérdés, akkor kezelésre szorul.

Ha a kérdés szándékosan nem igaz, akkor a) - fantáziadús kamukérdés.

2018. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!