Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik fesztivált ajánlod?

Melyik fesztivált ajánlod?

Figyelt kérdés
Miért?

2018. nov. 1. 22:25
 1/6 A kérdező kommentje:

Ami kizáró ok:

Pl a leszfeszten a kemping giringy-göröngyös talajon volt, szar volt az alvás, nem volt melegvíz sem

2018. nov. 1. 22:27
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezeket szeretném elkerülni.
2018. nov. 1. 22:28
 3/6 anonim válasza:
Szigetfesztivál. Ha átteszik Etiópiába. Mert q messze van és nem lesz idiótákkal tele a város.
2018. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 2*Sü ***** válasza:

> Melyik fesztivált ajánlod?


Hát azt, ami a te ízlésednek megfelel. Ha olyan az ízlésed, akkor hiába mondom, hogy Everness, mert lehet, hogy történetesen jól fogsz aludni, csak attól még nem lesz jó a fesztivál maga. Ha meg olyan az ízlésed, akkor meg hiába mondom azt, hogy Balaton Sound, mert a fesztivál maga nem fog tetszeni.


Hogy mennyire kényelmesen alszol vagy van-e meleg víz? Ez annyira részletkérdés. Nem vagyok cukorból, a kövön elfekszek és jéghideg vízben is lezuhanyzok, ha kell, és mindezek ellenére mégis remekül fogom magam érezni.


Göröngyös talaj… Egyrészt ha figyelmesen választasz sátorhelyet, a dolog elkerülhető. Másrészt erre találták fel a matracot. Én pl. vettem egy szájjal 1 perc alatt felfújható matracot, fél kilogramm az egész, összecsukva kb. akkora, mint egy tejes doboz, és szinte már otthoni kényelmet ad. Ja és volt anno vagy 5000 Ft kb.? Harmadik oldalról meg nem kell a fesztivál területén aludnod, ha nagyon kényelmes vagy, aludhatsz szállodában is. Illetve van olyan fesztivál, ahol nincs is kimondott központi szálláshely, hanem udvarokban, ad-hoc kempingekben, folyóparton, meg házakban lehet megszállni. Olyan szállást keresel, ami a pénztárcádnak és a kényelmednek megfelel. Pl. Kapolcson – Művészetek Völgye – belenyúltunk a tutiba, mert pont sikerült egy olyan kempinget találni, ahol a házigazda a sátorhelyek alá szalmát tett, jól kiépített zuhanyzó és mosdó volt, kvázi állandó meleg vízzel – amúgy farostlemezekből volt összetákolva, viszont volt benne hajszárító is –, és nevetségesen alacsony árral. (Plusz még számos extra szolgáltatás is volt, welcome pálinka, kaja, pia (nyilván pénzért, de olcsón), mobiltöltés, meg úgy bármi, ami megoldható, a hűtőgépbe elhelyezéstől a vasalásig. Pl. ismerősök otthon hagyták a sátorrudakat, de a házigazdának fél óra után sikerült szerezni valahonnan egy kölcsönsátrat… ingyen…)


A meleg víz hiánya meg nem akkora gond, főleg nyáron. Illetve sokszor van meleg víz, csak korlátozott kapacitással, és ilyenkor nagyon nem mindegy, hogy mikor mész el zuhanyozni. Ha akkor, mikor a legtöbben, akkor nem lesz meleg víz. Ha akkor, mikor kvázi senkinek nem jut eszébe zuhanyozni, akkor meg lesz.

2018. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem is nagyon az izlestol fugg az egesz.

En pl voltam Balaton Soundon, de nagyon nem tetszett, elektronikus zenei fesztival volt - nem az en mufajom.

Sziget meg egy masik vilag volt szamomra, tele volt a kedvenc eloadoimmal ez az ev es azert jobb ugy csapolni meg dudolni, hogy ismered a zenet.

Ez a ket fesztival szerintem inkabb a tini - fiatal felnott kozonseget celozza meg.

Efott, voltot akkor ajanlom, ha szereted a magyar zenet. Esetleg meg az Eastfest.

2018. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Táncdalfesztivált, tévéből nézve.
2019. ápr. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!