Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindig...

Miért van az, hogy mindig lepontozzák a válaszaimat itt az oldalon?

Figyelt kérdés

78%-on voltam a legutóbbi belépésemkor, most megint lecsökkent 76%-ra. Pedig mindig csak olyan témákhoz szólok hozzá, amikben járatos vagyok, helyes, jól kifejtett, megindokolt válaszokat adok a feltett kérdésekre. :/

Akik meg leállnak arcoskodni a kérdezővel, hogy miért kérdez ilyen ostobaságokat, ott a Google meg csak beszólogatnak, azok mindig 80valahány, 90 körüli százalékkal bírnak.



2018. nov. 2. 03:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Igazából az zavar ebben, hogy odavész tőle az oldal lényege, mert félreinformálódáshoz vezet. :s Ha több, egymásnak ellentmondó válasz van, akkor értelemszerűen ahhoz fordul a kérdező nagyobb bizalommal, akinek magasabb a százaléka - akinek többet jelezték a tagok, hogy hasznos volt számukra a hozzászólása. De, ha a normális válaszokat leminősítik, a kötekedőknek meg a taplóknak meg felviszik az égbe, akkor kész a káosz...
2018. nov. 2. 04:06
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1. A pontokkal foglalkozni nem érdemes, mert semmi köze a ténylegesen hasznos, vagy nem hasznos válaszokhoz.

2. Van egy csomó ember, akinek az az egyetlen öröme, hogy lepontoz mindenkit, ebben éli ki magát - öket sajnálni lehet csak, hoyg ennyire primitívek vagy ennyire szegényes az életük.

3. Az, hogy sok kifejezetten negatív válaszolóknak magas(abb) pontszáma van, annak meg az az oka, hogy idövel kitiltják öket az oldalról, ök más név alatt újra regisztrálnak és akkor 100%-ról indulnak - azaz a 80-90% csak annyit jelent, hogy még nem csúsztal jobban le, de ez csak idö kérdése.

4. Ha értelmes ember vagy - és szerintem igen -, akkor válaszolj továbbra is a legjobb tudásod szerint és ne foglalkozz a pontokkal, mert a többi értelmes ember sem teszi.

2018. nov. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert hiába adsz jó választ, ha nem tetszik neki vagy máshogy látod a dolgokat akkor lepontoznak. Amúgy semmi jelentősége.
2018. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert sajnos elég sok elmebeteg ember jár ide, direkt lepontozni mindenkit. Ez a dühöngőjük.
2018. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Akkor te még jól jártál, ha "csak" 2 %-ot estél. Nekem egyetlen nap után - egyik nap 86%-om volt, másnap már csak 77% -, olyan témához szóltam, amiben teljes kompetenciám volt, DE szerepelt benne a homoszexualitás. Mint tudjuk, ez egyeseknek vörös posztó, és bár semmi sértést nem tartalmazott a válaszom, még a kérdezőre vonatkozóan sem, valószínűnek tartom, hogy ő maga is lepontozott, és olyanok, akik hozzá sem szóltak a témához. Úgy vettem észre: az Önismeret, Egészség, gyerek nevelés (ahol mindegyiknél megjelenhet bármilyen formában a homoszexualitás kérdése, s mivel én támogató vagyok, ez süllyeszti a pontjaim), azok a téma körök, amiben könnyedén lepontozhatnak. Hiába van egészségügyi szakmám, így a hozzászólásaim eléggé szakszerűek, akik nem értenek vele egyet láthatatlanul le felé pontozhatnak.


Én mindig igyekszem értelmes, korrekt választ adni, még abban az esetben is, ha a kérdés maga ostobának netán trollnak tűnik más szemében, mert sosem lehet tudni, hogy a kérdés valódi-e.

Azóta egyetlen százalékot javultam, de már lassan tényleg úgy leszek vele, hogy engem sem érdekel, én akkor is igyekszem hasznos, és korrekt válaszokat adni, akkor is, ha ez másoknak nem tetszik, vagy nem értenek vele (pláne, ha rosszul tudják).


Amikor pár hónapja beléptem, és új tag voltam, a százalékom meredeken zuhant egész 86%-ig, pedig sosem mondtam hülyeségeket, de egyesek képtelenek elviselni, hogy másnak magasabb a százalék száma.

Már az is eszembe jutott, hogy a politikába, vagy a vallásba beírok, mert állítólag ott atomgyorsasággal fosztanak meg az összes százalékodtól.


Azt hiszem maradok az Egyéb kategóriában, ha erre specializálódtam, az eltévedt kérdések válaszolójaként - már, ha tudok válaszolni -, és csak néha látogatom az egészség témakört, akkor is ha értek hozzá. Én csak szeretek segíteni - és sokan meg is köszönik privátban is - ez többet ér a százalékoknál. Olyan is volt, hogy sok válaszoló közt én voltam az egyedüli, aki a kérdésre normálisan válaszolt, s ezért külön köszönetet mondott a kérdező. Beérem ennyivel.

2018. nov. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A lényeg ezek szerint, hogy nem érdemes benne logikát keresni olyan eseteknél se, amikor tényszerű válaszokat váró kérdésről van szó, ahol helyes meg helytelen tények vannak, nem egyéni nézőpontok...
2018. nov. 3. 04:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!