Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék tanulni?

Eboshi kérdése:

Hogyan tudnék tanulni?

Figyelt kérdés

Mérnöki szakra járok, tanulnom kellene két nehéz zh-ra. De nem megy. :( a legnagyobb problémám, ami lehet már nem normális szint, hogy sem ha itthon vagyok, sem ha más is van a koliszobában, nem tudok tanulni. Utóbbi időben azt vettem észre, hogy ha egyedül vagyok, akkor pár óráig tudok koncentrálni, utána viszont elkezdek járkálni és hangosan beszélni magamban, meg minden időrabló tevékenységgel elszúrni a napom. Ma pl. egyedül maradtam itthon, és tudom, hogy tanulnom kellett volna, de nem ment. Hét órát szúrtam el a mai napból, pedig tudom, hogy tanulnom kellene. És mégsem csináltam.


Más is van/volt így? Mitől van ez? Mit tegyek? Eddig a könyvtár működött, de hétvégente hova tudnék menni tanulni?



2018. nov. 3. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:

"pár óráig tudok koncentrálni"

Az bőven elég, ne gyötörd és ne vádold magadat. A többi időt töltsd szabadon, és ez még fel is fog dobni.

2018. nov. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!