Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy hozzam vissza iphonera az összes zenémet? Véletlen letöröltem az összeset itunessal gépen. Mit csináljak? hogy hozzam vissza?

nagyon sok zeném volt,fontos lenne.

Keress kérdéseket hasonló témákban: iTunes, zene, iPhone, visszahozás

2018. nov. 3. 17:08  Privát üzenet  

A válasz
Visszaszinkronizálod a felhőből vagy a biztonsági mentésedből.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. nov. 3. 17:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

és hogy kell visszahozni?

hogy kell leszedni a felhőből?

# 2/2Időpont 2018. nov. 3. 17:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Letöröltem a viber alkalmazást a telefonomról, ha újra letöltöm kapnak arrol étesitést az ismerőseim? A regisztrációm elvileg rendben van.
Musical. Ly-sek SEGÍTSÉG! Hogyan kell visszalépni a Musical. Ly-be ha egyszer már letöröltem és most újra letöltöttem? (Többi lent)
Hiába irogatom a musical. Ly vieóimhoz, hogy #featureme stb. nem likeolják sokan! ALig 30-an likeolják a vieómiat! Letöröltem az egész videómat és mostanában tornászos vidiket...
Letöltöttem egy alkalmazást, amit letöröltem és a play-be sem tudom visszakeresni. Mi lehetett ez?
Ha letöröltem a Csábításból Jeles profilomat, akkor utána lehet ugyanazzal az e-mail címmel új profilt csinálni?
Ha you tubon kapok egy komentemre választ és véletlenül "letöröltem " Hol tudom meg nézni?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!