Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezeket a funkciók...

Hogyan lehet ezeket a funkciókat használni az Instagrammon?

Figyelt kérdés
Mystoryban lehet szavazást indítani,kérdéseket feltenni úgy,hogy ott tudnak válaszolni és még vannak ilyen funkciók és én egyiket sem tudon használni. Helyszín megjelölés,keresőcímke és említés lehetőségek vannak csak számomra. Hogyan lehet a további funkciókat is használnom. Gondoltam arra is,hogy csak bizonyos követőszám után használhatóak,de már olyan ember mystorejában is láttam ezeket,akinek kevesebb követője van,mint nekem.

2018. nov. 4. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd a sok tini 3,14csát :D nekem fél óra volt, mire megtaláltam hogyan lehet kitenni 2 képet a Mystoryba(pedig informatikus végzettségem van :D)
2018. nov. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Frissítsd az instád szerintem, ugyanott vannak ezek a funkciók, ahol a helyszín megjelölés stb.
2018. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!