Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Shawn Mendes kirakott egy videót (“youth music video”) na és lesz valami november 6. an. Micsoda? Sajnos nem vagyok otthon sem az angolban sem az Amerikai dolgokban de nagyon szép az a video és nagyon erdekel hogy mi ez az egész. Valaki segítsen.

2018. nov. 4. 18:50  Privát üzenet  

A válasz
Ma (Nov 6-an) vannak a "midterm" valasztasok. Nem az elnokre szavazunk, hanem mindenki masra (birok, ugyeszek, varosi vezetok, kulonbozo allami torvenyjavaslatok, stb).

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. nov. 6. 18:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
November 1én másodikán jöhet levél a postán?
Állatkertek nyitva vannak november elsején?
Ha november 17-ére vagyok kiírva és előtte 2és fél hónappal táppénzre megyek akkor mennyit fogok kapni amíg otthon vagyok 2 évig?
Vajon mikor lesz az Otthon Melege (mosógép csereprogramból) valami? Augusztus óta se híre se hamva pedig november vége van és jó lenne már új mosógép a karácsonyi nagy kiadás előtt.
November, december, hogy öltöztessem a három hónapos fiamat, ha boltokból ki és be mászkálunk? Így is mindig melege van, elég pufók a drágám. Nem szeretném otthon hagyni, szokja az életet.
November 28. -án töltöm be a 16. életévemet, ilyenkor A1-es kategóriában folytatnak vezetésből tanfolyamot, vagy megkell várnom hogy kitavaszodjon? Aki volt ilyen szituban, vagy...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!