Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Online vásárlásnál nem írtam...

Online vásárlásnál nem írtam ki a teljes címem?

Figyelt kérdés
Lakóházban lakom, és nem írtam ki az emelet és ajtó számot. Ez nekem nem tűnt olyan nagy problémának, hiszen a kapucsengőn kinn a nevem, + van a földszinten postaláda is a nevemmel, de bele ültették a fülembe, hogy jobb lett volna mindent kiírni, mert különben visszaküldik a csomagot. Lehet ebből baj?
2018. nov. 4. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha adtál meg telefonszámot valószínűleg megcsöngetnek.
2018. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:

A postások esetében az van ilyenkor - és gondolom a futárcégek sem ostobák - hogy megnézik be lehet e azonosítani az adatok alapján a címzettet. Ha igen akkor csöngetnek. Az emelet és ajtó bizonyos esetekben nem fontos, mert ritka, hogy két azonos nevű ember lakik egy lépcsőházban. Ha gyakoribb név talán nem fog csöngetni.


Amúgy tényleg felhívnak ha van megadva telefonszám. Meg utólag is írhatsz nekik, mivel megvannak a csatornáik és tovább tudják adni a futárcég felé.


Utólag meg majd írd be ha akarsz még onnan rendelni.

2018. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!