Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudnátok segíteni abban...

Dominik3663 kérdése:

Nem tudnátok segíteni abban hogy mikor lesz fent bárhol a Sárkányok irány az ismeretlen 7. évadja és a 8. évadja? MAGYARUL! Kösszönöm Kösszönön

Figyelt kérdés
Mert az összes többi magyar

2018. nov. 4. 21:35
 1/1 anonim válasza:
A wikipedian mar lehet latni hogy mikor jönnek ki es februar 9ig az összeset lejaszak a cartoon netwerkon de azt nem tudom hogy mikor fogjak felrakni a sorozatok oldalara szerintem mar kk kellett volna hogy rakjak mert a 6ik évadot is kb 1-vagy 2 nappal mar felraktak itt szerintem az oka a 3ik része az igyneveldnek mert az is most fog kijönni en arra tippelek hogy vagy vele együtt majd felrakjak vagy majd ha az összes resz kijött szinkronosan után es lehet kell varni sajni marciusig is én mar nagyon warom most neztem végig megint és annyira rossz hogy nem tudom folytatni angolul nem akarom nézni mert magyarul az igazi remélem ezzel soka segitettem neked írj ha te is megtudsz valamit
2019. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!