Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Középszintű érettségi írásbeli...

Középszintű érettségi írásbelin 60pont, lehetek még jeles, ha a szóbeli jól sikerül?

Figyelt kérdés
Nem igazán tista, hogy az a 80% az az összpontszámból jön, vagy csak az írásbeli, amit pl az edun lehet látni.Köszi!

2018. nov. 5. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Hülye kérdés. Amikor én érettségiztem 150 pontot lehetett elérni az angolon, a törin és a földrajzon, de a 150-ből

- 33 pont volt az angol szóbeli

- 50 pont a földrajz szóbeli

- és 60 pont a töri szóbeli

A kérdésed után szerintem a matekkal komoly problémáid lesznek.

2018. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most már csak 50 a töri, de továbbra is 30 az informatika. Valóban nehéz megválaszolni egy olyan kérdést, ami nincs is rendesen feltéve. De szerintem nincs már olyan tantárgy, ahol ebből ki lehetne hozni a 120 pontot, főleg egy gyenge írásbeli után.
2018. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát 60pontot kaptam a 100 maximális pontszámból írásbelin, de azt sehol nem találtam meg, hogy akkor hány pontot is kell teljesítenem a szòbelin a jeles eléréséhez, amennyiben ez még lehetséges....sajnos csak telefonon volt lehetőségem érdeklődni az elért pontszámaimròl és a portás vagy akárki is volt az, aki tájékoztatott nem tudta megmondani.....
2018. nov. 5. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom 50 pont a szóbeli. Ha max pontot érsz el a szóbelin, akkor sem fogsz jelest kapni, 73%-od lehet max, de egyre inkább úgy érzem, hogy matekból bukó lesz.
2018. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!