Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom kitől kérjek segítsé...

Nem tudom kitől kérjek segítséget nincs kinek elmodani vagy csak félek elmodani de tudom hogy ez nem mehet így tovább mit tegyek?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1-2 éve hánytatom magam vannak jobb roszabb napok van hogy meg tudom álni de akkor egésznap rosszul vagyok de viszont egyre jobban érzem hogy ez már nagyon rossz dolog és hogy borzalmas következményei lesznek ha ezt tovább csinálom de nem tudom mit csinaljak ahoz túlságosan szégyenlem hogy bárki olynak beszéljek róla aki ismer... Kérlek valaki tanácsot nagyon nagy szükségem van rá.
2018. nov. 5. 21:42
 1/2 anonim válasza:
Miért hánytatod magad? Én személy szerint pánikszerűen rettegek a hányástól úgyhogy nem igazán tudom magam beleképzelni a helyzetedbe. De talán. Gondolj arra, hogy amit csinálsz az rossz. Egyszerűen nem helyes. Gondold át, hogy megéri e csinálni. Akár máshogy is levezethetnéd a rosszkedved. Keress valami hobbit, menj el futni és ha sikerélményed lesz utána már könnyebb lesz leszokni róla. Ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan privátba!
2018. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:
Keress egy neked szimpatikus pszichológust, az lenne a legjobb.
2018. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!