Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok ti szeretitek, ha egy...

Lányok ti szeretitek, ha egy pasinak van fanszőrzete, vagy inkább a csupasz borotváltat kedvelitek?

Figyelt kérdés

27F vagyok


Bevallom én soha nem borotváltam magam alul,de ennek ellenére egy lány sem panaszkodott még.



2018. nov. 6. 14:27
 1/6 anonim válasza:
52%
Szerintem egy férfi szőrös. Aki nem az, annál megijedek, hogy valami baja van. Nem szeretem a divatot, lassan már nem lesz különbség nő és férfi között.
2018. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm pontosan így gondolom én is.Van szakállam,van szőr a mellkasomon és igen szőrös vagyok alul is.

Egy férfin legyen egy kis szőr, én is így gondolom.

2018. nov. 6. 14:33
 3/6 anonim válasza:
53%
Rosszul vagyok tőle, mikor látszik, hogy le van borotválva, és össze-vissza van kaszabolva. :D Én úgy szeretem, ha rövidebbre van nyírva, de különösebben az sem érdekel, ha nincs. De full pucér ne legyen.
2018. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Korokat irjatok mar legyszi
2018. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mooti ***** válasza:

Bár férfi vagyok, de azért megosztom a véleményemet.

Mindenki maga dönti el, hogy hol mit borotvál vagy trimmel.

Van aki a fejét kopaszra, még se szólják meg. Van aki a teljes testszōrzetétōl vállik meg rendszeresen. Ha sportoló, akkor oké, ha nem akkor meg buxx? Tartsuk már tiszteletbe egymást. Nem kell megszólni azt, aki olyan szōrös mint egy majom, de azt se, aki borotválja a testét az intim szōrzettel együtt.

Igen, én hetente kétszer borotválom az arcomat, intim területemet és a hasamat. Így érzem jól magam.

47/F

2018. dec. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én amikor úgy érzem akkor trimmelem ha meg nem tetszik akkor leborotválom és hagyom hogy szebb nőjön helyette
2020. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!