Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem bírom a koleszt, mit tegyek?

Nem bírom a koleszt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon nem birom, most vagyok kilencedikes, 2honapja vagyok itt konkretan mindennap a siras folytogat, 1.heten sirva konyorogtem a szuleimnek, hoy vegyenek ki. De a nevelo rabeszelt, hogy maradjak. Most pedig bevettek egy olyan programba amirol meg se kerdezett a koli vezeto es anyukam nem reg beszelt vele h kivehet-e ebbol a programbol, de majd visszahivja. Most is sirok nem tudom mit csinaljak, napi 3/4orat tudok pihenni itt, mert van ez a program
2018. nov. 6. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem bírtam, kiköltöztem. Nem volt az a pénz, se ember aki rábeszél, hogy én tovább ott maradjak.
2018. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De jo neked. Nekem azt mondtak szuleim akkor lehetek bejaros jovore ha kb mjndenbol 4es leszek. Mer amugy siman betudnak jarni csak 45p lenne az ut. Mer arrol volt szo hogy lehet elkoltozunk de megsem aztan, Mindennap stresszelek, allandoan hanyingerem van nagyon rossz. Tudom lehet gyerekesnek hangzik de egyszeruen nem birom
2018. nov. 6. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes, megértem, ha szigorúan nevelnek, és komolyan veszik, hogy tanulnod kell, de azért az egészséged rovására nem menjen már... mondd meg nekik, hogy neked ez így nem jó, minden nap rosszul vagy a koli miatt, és vállalod inkább a napi ingázást.
2018. nov. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem merem mar mondani nekik, mer ugye itt 1,5oras tanuloszoba van meg nem vok annyira jo tanulo se de ugye ez a program 3/4orat elvesz belole es nekem nem eleg 3/4 ora alatt 3-4tantargyat tanulni.
2018. nov. 6. 16:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap irogattam veluk eloszor tok megertoek voltak utana meg elkezdtem bunkozni, hogy akkor szeressem meg a kolit meg ilyenek... aztan ossze is vesztem veluk
2018. nov. 8. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!