Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan jott ossze jezus es...

Hogyan jott ossze jezus es maria magdolna?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy jezus elvitte magdit valami gyertya fenyes roma buliba es ott csattant el az elso csok aztan meg mentek pulyakat csinalni. Ebbol mi igaz es mi nem?

#szerelem #jezus krisztus #maria magdolna #gyerek csinalas
2018. nov. 7. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi. Disznót vágni mentek. Tényleg elhiszel ilyen baromságokat?
2018. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Annyira szánalmas, hogy egyes emberek nem veszik észre, hogy esetleg valakiknek az ilyesmi kérdések sértőek, felháborítóak lehetnek. Nem azt mondom, hogy térj meg, hanem hogy legyél ember, és a baromságaidat a vallásról tartsd meg magadnak! Köszönöm!
2018. nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem, nem. Ez úgy történt hogy miután Máriát kicsapták a közésuliból a barátnőjével beállt pultosnak az ottani kocsmába, és az egyik nap amikor a szakácsnővel (mert abban a kocsmában enni is lehetett, reggelente lángost) kint a kertben pucolta a csípős paprikát a Marika néni ( a szakács!) leszidta hogy rosszul csinálja. Mária ezen elkezdett sírni, és Jézus pont akkor ment kikérni a szokásos körét. Meglátta hogy Mária ott sír a kertben. Oda ment hozzá, adott neki egy zsebkendőt és megkérdezte hogy miért sír az új kislány. Ezután beszélgettek, jól kijöttek egymással és össze jöttek.


És egyébként ezzel a kérdéssel miért bántana meg bárkit?? Csak kíváncsi volt és megkérdezte. Ezzel szerintem senkinek nem ártott.

2018. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat !!

Egyebkent senkit nem akartam megbantani en csak ezt hallottam es kivancsi voltam.

Nekem egy bulit meseltek de valami paprika is remlik. Koszonom megegyszer

2018. nov. 9. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!