Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak magammal?

Mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés

Kb: 3 éve minden nap 6-8 órát játszom!Nem nagyon tudok mást csinálni!

Barátaim nincsenek, nem is nagyon szeretnék, mert dadogok és dagi is vagyok meg amúgyis, ha kommunikálnom kell fusztrált leszek, mert saját véleményem szerint borzasztóan beszélek, anyám véleménye szerint nem vészesen, de mégis ha kommunikálnom kell és dadogok érzem magamon a megvető pillantásokat és látom a mosolyt a másikon, amitől csak még fusztráltabb leszek és mégjobban makogok!

Rajzolni nem tudok, az olvasás kizárt, a filmeket és a sorozatokat utálom, konkrétan antiszoc vagyok!

Hogyan lépjek ki ebből a selejt életből?



#szabadidő #antiszociális #mit csináljak magammal
2018. nov. 8. 03:14
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
Én hangyát szedek jó
2018. nov. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hany eves vagy ?
2018. nov. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar, valtoztass. A dadogasra remek megoldas ha otthon hangosan konyvet olvasol. Bar ha a lampalazad miatt alakult ki ez az egesz, szerintem szimplan kezdj el sportolni ( mondjuk gyurni ). Iratkozz be valami helyre, szerezz baratokat, bulizz, csajozz. Mellette ugyanugy belefer, hogy jatsz vagy filmezz csak mertekkel. En is ilyen voltam, zarkozott, kretennek kepzeltem magam. Az is voltam... Lett baratnom, a munkahelyen barataim, akikkel hajnalban jarom a belvarost, fantasztikus erzes. Azota is sokat ulok a gep elott, de a pialas prioritast elvez. Ezt sajnos csak te tudod eldonteni, bent fejben! Ide csak trollok fognak irkalni. :) Remelem megtalalod a boldogsagod es az arany kozeputat!
2018. nov. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!