Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki megtudja nekem mondani,...

Kittusz24 kérdése:

Valaki megtudja nekem mondani, hogy Mátészalkán a szülőszobába mit lehet bevinni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt hálóingre...? Szülés után már a szobában a kis babára a saját ruhát kell ráadni vagy ott adnak? Mit engednek és mit nem? Köszönöm a válaszokat! 18 hkm

2018. nov. 8. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálat mit is mondott?
2018. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ügyfélszolgálat? Jah, pár hete voltam ott, és nem is oda küldtek ahová mennem kellett. Pedig érthetően elmondtam hogy miért mentem. Engem tapasztalatok érdekelnek ha van valakinek ilyen!
2018. nov. 8. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig az ügyfélszolgálatnál nincs tapasztaltabb.
2018. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha van tapasztalatod mert ott szültél és ha nem titok, megoszthatnád velem. De gondoltam, hogy ha választ nem kapok akkor bemegyek és érdeklődök ott!
2018. nov. 9. 17:35
 5/6 anonim válasza:

Ha jól számolom, még aktuális lehet a kérdés. :)

Vihetsz hálóinget, mellbimbóvédőt, garmastant, mellszívót, esetleg pelust, popsitörlőt, ha nem elég amit ott adnak, nyilván tisztálkodó szereket

Amikor én szültem 2016-ban, akkor nem kellett rá saját ruhát adni. Lehetett abban, amiben kihozták. Ha esetleg átöltöztetted (tök fölösleges szerintem) akkor viszont abban nem vihetted be a csecsemősökhöz estére.

Cumit, nem tiltották, de nálunk nem is erőltették. Cumisüveget nem engedték. :)

2019. febr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még aktuális. Köszönöm szépen a segítséget :-)
2019. febr. 23. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!