Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudtok erről a weboldalról...

Mit tudtok erről a weboldalról? ranchoabuhanna.com

Figyelt kérdés

Rendelt innen valaki már cipőt? Én most kaptam meg a rendelésem majdnem 1 hónap után(mikor 4-10 munkanapot ígérnek) és egy gyenge hamisított cipőt küldtek aminek semmi köze ahhoz, amiért fizettem. Persze előre utaltam, mivel külföldi. Van esély, hogy vissza kapom a pénzem, vagy ez már bukó teljesen?

Írtam már nekik többször is, de 0 válasz.



#rendelés #cipő #ranchoabuhanna.com #ranchoabuhanna
2018. nov. 8. 18:17
 1/1 YinSu válasza:
Kamu oldal 😔 ellopják a kártya adatokat, ugyanis nem irányítanak át banki felületre, hanem ott nekik kell beírnod mindent. Aztán vagy küldenek valami hamisítványt, vagy azt sem. Kapcsolatot nem lehet velük felvenni, viszont nem sokkal később tünedezik el a pénz a kártyáról. Szóval aki mégis rendelt onnan, azonnal tiltsa le a kártyáját. Jelentse a bankjánál a gyanús tranzakciót, van olyan bank, amelyik visszaszerzi a pénzt.
2019. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!