Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a "való világ" tényleg...

Ez a "való világ" tényleg ennyire puruttya vagy csak az én gyomrom nem bírja ezt a pusztító alpárisàgot?

Figyelt kérdés

2018. nov. 8. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Direkt kreténeket választanak ki, sajnos erre van igény.
2018. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elviszik a trash felé, amit a fiatalok talán jobban néznek. Pedig hatalmas potenciál lenne a Big Brother formátumban, ahol a játékosok egymás ellen taktikáznak és egymást szavazzák ki, és izgalmas show lehetne, mint mondjuk a Survivor. Itt ezt meg sem próbálják csinálni, helyette csak a feszültséget generálják mindenféle feladattal meg alkohollal, és a nézőknek produkálják magukat a szereplők a tényleges játék helyett.
2018. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap belenéztem. Sosem láttam még , annyit tudtam a valovilágról hogy Soma , Aurélió meg VV Fanni, de ezt is a hírekből.

Hát az első részt végig sem tudtam nézni. Primitív , nyomorult , idióta ,ordítós hadnejellemezzem tovább fiúk és lányok....fél óra után megfájdult a fejem az ordítástól. Meg élő Ken baba ? Tenyleg azt hittem nincs már rosszabb.

Ezek azok az emberek( ha egyáltalán lehet őket annak hívni) akikkel még csak szóba sem alnek az utcán. A mindenkit megba*zok ,fa*zanemállfel hulyegyerekek meg a sok ku*va.

Meg amúgy az egeszet nem lehet hallani úgy ordít az összes.

Sajnálom a Puskás Petit....


20/L

2018. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd a puruttyát az értelmesebb nálunk a szomszédok voltak ilyenek.
2018. nov. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!