Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire etikus, illetve...

Mennyire etikus, illetve mennyire nézik ferde szemmel, ha egy 27F tanár összejön egy 18L középiskolai diáklányok?

Figyelt kérdés
Nem tanítványa,másik iskolában tanít a tanár.

2018. nov. 9. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem túl etikus és nem nézik jó szemmel. Gondolom, nem te vagy a tanár, mert a helyesírás az nem nagyon megy.:)
2018. nov. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A gyerekkori jóbarátom az( a tanár).Lényegében együtt nőttünk fel egy társasházban,középiskola után én elmentem dolgozni ő pedig egyetemre.


Annak ellenére,hogy középiskolában tanít szerintem,eléggé gyerekes a viselkedése.

Szüleivel él még mindig,iszik,bulizik,most pedig titokban összejött egy diáklánnyal.


Próbáltam a lelkére hatni,nem egyszer mondtam már neki,hogy ennek nem lesz jó vége.Jól nem jöhet ki ebből a kapcsolatból,de mintha falhoz beszélne az ember.

2018. nov. 9. 11:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Szokatlan eset. Várjon a tanár úr, amíg a lány leérettségizik.
2018. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A lány nagykorú,így azt csinál amit akar..nincs ezzel semmi probléma,a korkülönbség sem olyan nagy...és inkább egy tanár mint egy alvilági drogbanda sátánista kifutófiúja.. :)
2018. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Közben megjelent a kérdező bővítése. Előző válaszomból a "Szokatlan eset" marad. A másik mondatot inkább visszavonom.Beszélj a lánnyal. Ha kitart a tanár úr mellett, aki gyerekes, iszik stb. - lesz neki miből tanulságot levonni egy életre.
2018. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A lánnyal biztos nem fogok beszélni.Múltkor mikor próbáltam a barátom(a tanár) lelkére hatni annak is az lett a vége,hogy sikerült jól össze vesznem vele.


Ráadásul fejemhez vágta,hogy ki vagyok én ahhoz hogy beleszóljak az ő párkapcsolatába.


Aztán belegondoltam, és végül is igaza volt " ki vagyok én ahhoz",hogy beleszóljak az ő életébe,ő se tedte soha az enyémmel.


Csak féltem nem akarom,hogy olyan helyzetbe hozza magát,megalázott helyzetbe.

2018. nov. 9. 12:21
 7/9 anonim ***** válasza:
A fentieket átgondolva, azt tanácsolom, hogy ne törődj velük.
2018. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, kérdező, mi, férfiak nagyon vérszegény teremtések vagyunk. S noha két fejünk is van, egyszerre mindig egyikbe jut elég vér ahhoz, hogy gondolkodni tudjunk vele. És olyankor beszélhet akárki amit akar.
2018. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már rendben van. A csaj már 18 éves, és nem is tanítja a másik. Aki meg véletlenül pont tanár. De szerelmesek, és már a csaj is van 18!!!!! Hát na; szóval szerintem így már rendben van.
2018. nov. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!