Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen akusztikus, illetve elektroakusztikus balkezes gitárt ajánlanátok? 100000 Ft a lélektani határom.

Már régen gitározom egy klasszikus gitárom van de most szeretnék vagy egy akusztikusat vagy elektroakusztikusat, még nem döntöttem el pontosan. Az Ibanezek eléggé tetszenek és a hangjuk is nagyon szép, ahogy hallgatom. Többet is ajánlhattok, köszönöm!

18/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: gitár, akusztikus, elektroakusztika, zene

2018. nov. 9. 14:59  Privát üzenet  

A válaszok
Steezel nevű felhasználó válasza:

Hát én ukulelézem de... szerintem nem muszály balosnak lennie . Egyszerűen átcseréled a húrokat 😂

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. nov. 9. 20:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:) Ment a zöld! A húr cserével az a gond, hogy utána nem fog már úgy szólni mint kellene elvileg, mert ami tartja a húrokat az kicsit ferde és ha meg cserelem a húrokat állítólag nem lesz olyan szép a hangzása.😂 Ezt még korábban mondták:)

# 2/5Időpont 2018. nov. 9. 21:18 Privát üzenet
Mojjo nevű felhasználó válasza:

Nem nem lesz szép a hangzása, hanem nem lesz jó az intonáció, azaz hamisan fog szólni a hangszer. Ezért kell hangszerészre bízni az átalakítást :)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. nov. 9. 22:42 Privát üzenet
Szia!Szintén balkezes gitárosként mondhatom, hogy elég nehéz találni normális gitárt de én ezt: [link] ajánlanám neked. Muzikernél van egy szintén Fender elektroakusztikus az is nagyon jó. az csak 65.000ft z meg 95.000ft.

A válaszíró 96%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. nov. 12. 14:10 Privát üzenet
Szia szintén balkezes vagyok , nekem a Cort gitàrok nagyon bevàltak , szép hangzàsúak és jó àr érték arànyban vannak.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. dec. 12. 01:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok olyan oldalakat mondani, ahol leginkább balkezes gitárokat tudnék nézegetni? Hangszerboltokat?
Milyen akusztikus/elektroakusztikus fémhúros gitárt vegyek 40 ezer körül?
Milyen Elektroakusztikus gitárt ajánlotok színpadra? (tehát a magas minőségű akusztikus és elektromos hangzás is fontos)?
Mi a kölönbség az akusztikus és az elektroakusztikus gitár között?
Akusztikus vagy elektroakusztikus gitárt éri meg jobban megvenni és mi a különbség köztük és az elektroakusztikus gitáron lehet erősítő nélkül játszani? :D
Egy MSA roundback elektro akusztikus gitár, Ovation kópia 30000-et megér?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!