Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen akusztikus, illetve...

Milyen akusztikus, illetve elektroakusztikus balkezes gitárt ajánlanátok? 100000 Ft a lélektani határom.

Figyelt kérdés

Már régen gitározom egy klasszikus gitárom van de most szeretnék vagy egy akusztikusat vagy elektroakusztikusat, még nem döntöttem el pontosan. Az Ibanezek eléggé tetszenek és a hangjuk is nagyon szép, ahogy hallgatom. Többet is ajánlhattok, köszönöm!

18/L



2018. nov. 9. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én ukulelézem de... szerintem nem muszály balosnak lennie . Egyszerűen átcseréled a húrokat 😂
2018. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) Ment a zöld! A húr cserével az a gond, hogy utána nem fog már úgy szólni mint kellene elvileg, mert ami tartja a húrokat az kicsit ferde és ha meg cserelem a húrokat állítólag nem lesz olyan szép a hangzása.😂 Ezt még korábban mondták:)
2018. nov. 9. 21:18
 3/5 Mojjo ***** válasza:
Nem nem lesz szép a hangzása, hanem nem lesz jó az intonáció, azaz hamisan fog szólni a hangszer. Ezért kell hangszerészre bízni az átalakítást :)
2018. nov. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia!Szintén balkezes gitárosként mondhatom, hogy elég nehéz találni normális gitárt de én ezt: [link] ajánlanám neked. Muzikernél van egy szintén Fender elektroakusztikus az is nagyon jó. az csak 65.000ft z meg 95.000ft.
2018. nov. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia szintén balkezes vagyok , nekem a Cort gitàrok nagyon bevàltak , szép hangzàsúak és jó àr érték arànyban vannak.
2018. dec. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!