Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Mennyire megbízható ez a WISH alkalmazás? Lehet rajta játékokat vásárolni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: vásárlás, internetesvásárlás WISH

nov. 9. 20:07  Privát üzenet  

A válaszok

Millió Wish-es kérdés van az oldalon, csak rá kell keresni.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=wish&katego..

Online kínai piactér ahol tömeg gyártott bóvli minőségű dolgokat lehet jó olcsón megvenni, melyet a posta szállít ki neked 2-3 hónap alatt. Előre kell online utalva fizetni minden esetben.

Itt írtam már egy összefoglalót az oldalról:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__9..

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont nov. 9. 20:11 Privát üzenet
Szoktam rendelni és megvagyok vele elégedve, ha nem kapod meg a terméket minden további nélkül visszafizetik a pénzt vagy kérsz új terméket.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont nov. 9. 20:51 Privát üzenet
Minőségileg totál kínai, én csak karkötőt nyakláncot és ritkán egy-két ruhát veszek, más miatt szerintem nem éri meg. Minden technikai kütyü 1 hét alatt elromlik, csak tárgyi dolgokat éri meg venni. De megbízható, tehát ha fizetsz, jönni fog a termék, valami már 2 hét után, valami 1 hónap...

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont nov. 9. 23:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Sw*ftK*y (nem írtam le teljesen, mert tiltják a kérdést) megbízható?
Van-e olyan megbízható alkalmazás, a Facebookal kapcsolatban, amivel meglehet nézni, hogy kinézte meg az adatlapomat?
A véleményeteket szeretném ki kérni, egy telefonos app-al kapcsolatban. Mégpedig a "Wish" appal kapcsolatban. Milyen tapasztalaitok vannak ezzel az alkalmazással kapcsolatban? Megbízható?
A telefonra való wish alkalmazás megbízható? Mert ott látok xbox one-okat meg 360-akat max.20 $-ért
Megbizható a wish áruházi alkalmazás?
A Wish applikáció megbízható?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!