Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetett egy utasszá...

Hogyan kerülhetett egy utasszállító repülőgép utasterébe egy kutya, amely ráadásul ürülékével összepiszkította az üléseket?!

Figyelt kérdés

[link]


A fent linkelt cikkben olvastam a kérdésben szereplő történetről. Bár a cikk megemlíti, hogy egy „beteg segítő” kutya piszkította össze ürülékével az utasteret, azonban arra nem tért ki, hogy miért kell egy kutyának egyáltalán emberek között utaznia. A kutya tulajdonosáról is sok mindent elárul, hogy nem szólt senkinek az ürülékről. Személy szerint én nem csak a légi, hanem minden tömegközlekedési eszközön megtiltanám a kutyák szállítását (kivéve az erre kialakított utasterekben, zárt ketrecben), többek között a kérdésben szereplő probléma miatt. Ez vonatkoznak a betegeket segítő kutyákra is, mivel ezek is csak ösztönlények, amelyek kiszámíthatatlanul viselkedhetnek zárt térben, sok ember között. Akinek segítségre van szüksége, kísérje emberi segítője, ne egy kutya! Egyébként vélhetően 1-2 évtized múlva már nem lesz szükség betegeket segítő kutyákra, mert a szerepüket robottechnológiai eszközök váltják majd fel, amelyek sokkal megbízhatóbbak lesznek, és nem okoznak másoknak kárt az ürülékükkel.


2018. nov. 10. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Origo... nincs több kérdésem.
2018. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
91%

Többször hallani olyanról, hogy a buszokat, vonatokat szemetelik, piszkítják, rongálják az emberek, olvastam már olyanról is, hogy odahánytak, hugyoztak.. Alpári, undorító emberek sajnos vannak.

Kutyás esetről még nem hallottam. Alapból csak pórázon, szájkosárral, teljes árú jeggyel utazhatnak pl. buszon, ha nadjisten történne valami elvárható, hogy takarítsa fel az illető. De ennyi erővel az igénytelen emberek nagy részét is le kéne tiltani a tömegközlekedésről, az ordítozó gyerekekkel együtt.

2018. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

A segítő- és munkakutyák többsége tisztább és jobban vigyáz a tisztaságra, mint az utasok többsége.

(Ők biztos nem firkálnak obszcén szöveget az ülések hátuljára.)

.

"Ez vonatkoznak a betegeket segítő kutyákra is"

Ezt hogy érted?

A vakvezető kutya csak a poggyásztartóban utazhatna?

2018. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Na, a helyedre kerültél kérdező :DDDDDDD
2018. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!