Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik az e havi játékok a...

Mik az e havi játékok a humblebunndlenben?

Figyelt kérdés
mármint vágom hogy a metal gear meg a cities skylines de a kissebbek amik lakatolva vannak aki megvette 2018 decemberi monthlyt megtudja mondani?

2018. nov. 11. 05:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ezt senki nem tudja előre, pont ez a rendszer lényege. A következő hónap első péntekén fedik fel és kapja meg mindenki egyszerre a kulcsokat (aki megvette előre, vakon bízva a tartalmában), és ekkor már nem vehető meg a csomag.

Azt szokták erre mondani, hogy ha neked az early unlock már megérte a 12 dollárt, akkor vedd meg, és még kapsz bónuszként ingyen 3-5 játékot. Szerintem olyan szinten megéri, hogy én mindig előre megveszem a teljes évi csomagot. 2 éve használom, azóta semmit nem vettem Steamen, de így is van 450+ játékom.

2018. nov. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!